Prestižinis „Best Buy“ apdovanojimas už geriausią kainos/kokybės santykį!

Į naujienų sąrašą
Prestižinis „Best Buy“ apdovanojimas už geriausią kainos/kokybės santykį!

Prestižinis „Best Buy“ apdovanojimas už geriausią kainos/kokybės santykį!

Norime pasidalinti džiugia naujiena: DVARO prekės ženklo sviestas laimėjo pirmą vietą, - surinko didžiausią balų skaičių, - sviesto kategorijoje 2015–2016 m. „Best Buy Award“ apdovanojimo apklausos Lietuvoje metu.
 
 
2015–2016 m. „Best Buy Award“ apdovanojimo apklausa Lietuvoje buvo atlikta 2015 kovo mėnesį šalies teritorijoje. Apklausoje dalyvavo 1 200 respondentų – vyresnių nei 15 m. Lietuvos piliečių, kuriems buvo užduotas konkretus klausimas: „Nurodykite sviesto gamintoją, kuris, Jūsų arba Jūsų artimųjų nuomone, siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje.“
 
 
Daugiausia respondentų atsakydami į šį klausimą nurodė: DVARO!
 
 
Kitaip tariant, Lietuvos piliečiai, pasikliaudami savo patirtimi ir nuomone, teigė, kad DVARO prekės ženklas siūlo prekę už labiausiai priimtiną kainą (Nr. 1 pagal kainos ir kokybės santykį) Lietuvoje.
 
 
Visi „Best Buy Award“ apdovanojimo apklausos klausimai buvo be siūlomų atsakymų variantų, tai yra respondentams nebuvo pateikta parinkimo variantų, pavyzdžiui, a), b), c). Respondentai galėjo laisvai nurodyti pavadinimus tų gamintojų ar paslaugų teikėjų, kurių siūlomų prekių ar paslaugų kainos ir kokybės santykis, remiantis respondentų patirtimi, buvo geriausias rinkoje. Apklausa buvo atlikta pateikiant respondentams užpildyti internetines anketas, parengtas Šveicarijos organizacijos ICERTIAS ir naudojant CAWI– DEEPMA metodą (CAWI –kompiuterio pagalba atliekama internetinė apklausa, DEEPMA – giluminio žinomumo metodas).
 
 
„Best Buy Award“ apdovanojimo ženklas ir statusas „Nr.1 pagal kainos ir kokybės santykį“ suteikiamas tik įmonėms, prekių ženklams, paslaugoms ir gaminiams, kurie vienoje iš „Best Buy Award“ kategorijų užėmė pirmą vietą.